NK Dutch Amateur League 2016
Categorie
Wedstrijden Dutch Amateur League
Datum
11 juni 2016 10:00 - 12 juni 2016 21:00
Locatie
De Bonte Wever Assen - Stadsbroek 17
9405 BK Assen, Nederland
9405 BK Assen, Nederland
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Website
Boek nu je hotelovernachting met vroegboekkorting (tot 1 maart 2016) via de DanceMasters Shop
Ook toegangskaarten en Floorseats zijn nu al te boeken via de DanceMasters Shop
Dagindeling NK WDC Dutch Amateur League:
Zaterdag 11 juni 2016
- Pre-Amateur Senior Ballroom
- National Amateur Ballroom
- MasterClass Senior I Ballroom
- MasterClass Senior II Ballroom
- MasterClass Senior III Ballroom
- MasterClass Senior IV Ballroom
- Wheelchair 5-Dance Ballroom
- Wheelchair 3-Dance Ballroom
- DPL - Professional Classic Showdance
- MasterClass Classic Showdance
- Pre-Amateur Latin
- National Amateur Senior Latin
- MasterClass Amateur Latin
- Dutch AL MasterClass Junior Latin
- Dutch AL MasterClass Juvenile Latin
- Dutch AL MasterClass Youth <19 Latin
- Dutch AL MasterClass Youth <21 Latin
- DPL - NK Professional Latin
- Pro-Am Latin
Zondag 12 juni 2016
- Pre-Amateur Ballroom
- National Amateur Senior Ballroom
- MasterClass Amateur Ballroom
- Dutch AL MasterClass Junior Ballroom
- Dutch AL MasterClass Juvenile Ballroom
- Dutch AL MasterClass Youth <19 Ballroom
- Dutch AL MasterClass Youth <21 Ballroom
- DPL - NK Professional Ballroom
- Pro-Am Ballroom
- Pre-Amateur Senior Latin
- National Amateur Latin
- MasterClass Senior I Latin
- MasterClass Senior II Latin
- MasterClass Senior III Latin
- DPL - Professional Latin Showdance
- MasterClass Latin Showdance
- MasterClass Exhibition
Timetable
Onderstaande tijden zijn een indicatie en kunnen tijdens de wedstrijd worden gewijzigd. U dient minimaal 20 minuten voor de aangekondigde tijd van uw volgende ronde in de zaal aanwezig te zijn
Zaterdag
10.30 | 1e ronde | Pre Amateurs Latin |
10.50 | 1e ronde | Masterclass Senior III Ballroom |
11.00 | 1e ronde | Masterclass Latin |
11.20 | 1e ronde | Masterclass Senior I Ballroom |
11.30 | 1e ronde | National Amateurs Ballroom |
12.10 | 2e ronde | Pre Amateur Latin |
12.30 | 1e ronde | Masterclass Senior II Ballroom |
12.40 | 2e ronde | National Amateurs Ballroom |
13.20 | 1e ronde | Pre Amateurs Senior Ballroom |
13.30 | 2e ronde | Masterclass Latin |
13.50 | 2e ronde | Senior III Ballroom |
14.00 | 3e ronde | Pre Amateurs Latin |
14.20 | 3e ronde | Masterclass Latin |
14.40 | 2e ronde | Senior I Ballroom |
14.50 | 1e ronde | Masterclass Senior IV Ballroom |
15.00 | 3e ronde | National Amateurs Ballroom |
15.30 | 2e ronde | Senior II Ballroom |
15.40 | 1e ronde | Classic Showdance Amateurs |
15.50 | 1e ronde | Masterclass Junior + youth (<21 + <19 + <16) |
16.00 | 1e ronde | National Amateurs Senior Latin |
16.10 | finale | Masterclass Senior III Ballroom (tot A-poule) |
16.20 | finale | Pre Amateurs Latin (tot A-poule) |
16.40 | finale | National Amateurs Senior Latin (tot A-poule) |
16.50 | finale | Masterclass Senior II Ballroom (tot A-poule) |
17.00 | finale | National Amateurs Ballroom (tot A-poule) |
17.30 | finale | Masterclass Senior I Ballroom (tot A-poule) |
17.40 | 1e ronde | Wheelchair 5+3 dance |
17.50 | finale | Masterclass Latin Adults (tot A-poule) |
18.00 | Showtime | |
18.20 | 1e ronde | NK prof latin |
18.30 | finale | Pre Amateurs Senior Ballroom |
18.40 | finale | Masterclass youth Latin <16 |
18.50 | finale | Masterclass Senior IV Ballroom |
19.00 | finale | Pre Amateurs Latin (A-poule) |
19.10 | finale | Masterclass Senior III Ballroom |
19.20 | finale | Masterclass youth Latin <19 |
19.30 | finale | Masterclass Senior II Ballroom |
19.40 | finale | Masterclass Youth Latin <21 |
19.50 | finale | Classic Showdance Amateurs |
20.00 | finale | National Amateurs Senior Latin |
20.10 | finale | Amateurs Exhibition |
20.20 | finale | Masterclass Senior I Ballroom (A-poule) |
20.30 | finale | NK Wheelchair Ballroom 5+3dance |
20.40 | finale | NK professional Latin |
20.50 | finale | National Amateurs Ballroom (A-poule) |
21.00 | Prijsuitreiking Prof Latin | |
21.10 | finale | Masterclass Latin Adults. (A-poule) |
21.25 | Prijsuitreiking | |
22.00 | Party-time |
Zondag
09.00 | deur open | |
10.00 | 1e Ronde | Pre Amateurs Ballroom |
10.30 | 1e ronde | National Amateurs Latin |
11.00 | 1e ronde | National Amateurs Senior Ballroom |
11.20 | 1e ronde | Masterclass Ballroom |
11.50 | 2e ronde | National Amateurs Senior Ballroom |
12.10 | 2e ronde | National Amateurs Latin |
12.40 | 2e ronde | Pre Amateurs Ballroom |
13.10 | 2e ronde | Masterclass Ballroom |
13.40 | 3e ronde | National Amateurs Latin |
14.10 | 3e ronde | National Amateurs Senior Ballroom |
14.20 | 3e ronde | Pre Amateurs Ballroom |
14.40 | 1e ronde | Masterclass Senior II+III Latin |
14.50 | 3e ronde | Masterclass Ballroom |
15.10 | 1e ronde | Studententeammatch |
15.50 | 1e ronde | Masterclass Senior I latin |
16.00 | 1e ronde | Pre Amateurs Senior Latin |
16.10 | 1e ronde | Masterclass Ballroom Youth <21+<19+<16 |
16.30 | finale | Pre-Amateurs Ballroom (tot A-poule) |
16.50 | finale | National Amateurs Senior Ballroom (tot A-poule) |
17.00 | finale | National Amateurs Latin (tot A-poule) |
17.30 | 2e ronde | Studententeammatch |
18.00 | 1e ronde | DPL - NK prof Ballroom |
18.10 | finale | Masterclass Ballroom (tot A-poule) |
18.20 | finale | Studententeammatch |
18.40 | finale | Pre-Amateurs Senior Latin |
18.50 | finale | Master Class Senior II+III Latin |
19.00 | finale | Amateur Latin Showdance |
19.10 | finale | Pre-Amateurs Ballroom (A-poule) |
19.20 | finale | Masterclass Ballroom youth <16 |
19.30 | finale | Pro-Am Ballroom |
19.40 | finale | MasterClass Ballroom youth <19 |
19.50 | finale | MasterClass Senior I Latin |
20.00 | finale | National Amateurs Senior Ballroom |
20.10 | finale | Masterclass Ballroom Youth <21 |
20.20 | finale | National Amateurs Latin (A-poule) |
20.30 | finale | DPL NK prof Ballroom |
20.40 | finale | DPL Latin Showdance |
20.50 | Prijsuitreiking DPL NK prof Ballroom | |
21.00 | finale | Masterclass Ballroom (A-poule) |
21.10 | Prijsuitreiking |
Alle datums
- Van 11 juni 2016 10:00 tot 12 juni 2016 21:00