NK Dutch Amateur League 2016

Categorie
Wedstrijden Dutch Amateur League
Datum
11 juni 2016 10:00 - 12 juni 2016 21:00
Locatie
De Bonte Wever Assen - Stadsbroek 17
9405 BK Assen, Nederland
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Boek nu je hotelovernachting met vroegboekkorting (tot 1 maart 2016) via de DanceMasters Shop

Ook toegangskaarten en Floorseats zijn nu al te boeken via de DanceMasters Shop

Dagindeling NK WDC Dutch Amateur League:

Zaterdag 11 juni 2016

  • Pre-Amateur Senior Ballroom
  • National Amateur Ballroom
  • MasterClass Senior I Ballroom
  • MasterClass Senior II Ballroom
  • MasterClass Senior III Ballroom
  • MasterClass Senior IV Ballroom
  • Wheelchair 5-Dance Ballroom
  • Wheelchair 3-Dance Ballroom
  • DPL - Professional Classic Showdance
  • MasterClass Classic Showdance
  • Pre-Amateur Latin
  • National Amateur Senior Latin
  • MasterClass Amateur Latin
  • Dutch AL MasterClass Junior Latin
  • Dutch AL MasterClass Juvenile Latin
  • Dutch AL MasterClass Youth <19 Latin
  • Dutch AL MasterClass Youth <21 Latin
  • DPL - NK Professional Latin
  • Pro-Am Latin

 

Zondag 12 juni 2016

  • Pre-Amateur Ballroom
  • National Amateur Senior Ballroom
  • MasterClass Amateur Ballroom
  • Dutch AL MasterClass Junior Ballroom
  • Dutch AL MasterClass Juvenile Ballroom
  • Dutch AL MasterClass Youth <19 Ballroom
  • Dutch AL MasterClass Youth <21 Ballroom
  • DPL - NK Professional Ballroom
  • Pro-Am Ballroom
  • Pre-Amateur Senior Latin
  • National Amateur Latin
  • MasterClass Senior I Latin
  • MasterClass Senior II Latin
  • MasterClass Senior III Latin
  • DPL - Professional Latin Showdance
  • MasterClass Latin Showdance
  • MasterClass Exhibition

 

Timetable

Onderstaande tijden zijn een indicatie en kunnen tijdens de wedstrijd worden gewijzigd. U dient minimaal 20 minuten voor de aangekondigde tijd van uw volgende ronde in de zaal aanwezig te zijn

Zaterdag

 

10.30 1e ronde Pre Amateurs Latin
10.50 1e ronde Masterclass Senior III Ballroom
11.00 1e ronde Masterclass Latin
11.20 1e ronde Masterclass Senior I Ballroom
11.30 1e ronde National Amateurs Ballroom
12.10 2e ronde Pre Amateur Latin
12.30 1e ronde Masterclass Senior II Ballroom
12.40 2e ronde National Amateurs Ballroom
13.20 1e ronde Pre Amateurs Senior Ballroom
13.30 2e ronde Masterclass Latin
13.50 2e ronde Senior III Ballroom
14.00 3e ronde Pre Amateurs Latin
14.20 3e ronde Masterclass Latin
14.40 2e ronde Senior I Ballroom
14.50 1e ronde Masterclass Senior IV Ballroom
15.00 3e ronde National Amateurs Ballroom
15.30 2e ronde Senior II Ballroom
15.40 1e ronde Classic Showdance Amateurs
15.50 1e ronde Masterclass Junior + youth (<21 + <19 + <16)
16.00 1e ronde National Amateurs Senior Latin
16.10 finale Masterclass Senior III Ballroom (tot A-poule)
16.20 finale Pre Amateurs Latin (tot A-poule)
16.40 finale National Amateurs Senior Latin (tot A-poule)
16.50 finale Masterclass Senior II Ballroom (tot A-poule)
17.00 finale National Amateurs Ballroom (tot A-poule)
17.30 finale Masterclass Senior I Ballroom (tot A-poule)
17.40 1e ronde Wheelchair 5+3 dance
17.50 finale Masterclass Latin Adults (tot A-poule)
18.00   Showtime
18.20 1e ronde NK prof latin
18.30 finale Pre Amateurs Senior Ballroom
18.40 finale Masterclass youth Latin <16
18.50 finale Masterclass Senior IV Ballroom
19.00 finale Pre Amateurs Latin (A-poule)
19.10 finale Masterclass Senior III Ballroom
19.20 finale Masterclass youth Latin <19
19.30 finale Masterclass Senior II Ballroom
19.40 finale Masterclass Youth Latin <21
19.50 finale Classic Showdance Amateurs
20.00 finale National Amateurs Senior Latin
20.10 finale Amateurs Exhibition
20.20 finale Masterclass Senior I Ballroom (A-poule)
20.30 finale NK Wheelchair Ballroom 5+3dance
20.40 finale NK professional Latin
20.50 finale National Amateurs Ballroom (A-poule)
21.00   Prijsuitreiking Prof Latin
21.10 finale Masterclass Latin Adults. (A-poule)
21.25 Prijsuitreiking  
22.00 Party-time  

Zondag

 

09.00 deur open  
10.00  1e Ronde   Pre Amateurs Ballroom
10.30  1e ronde   National Amateurs Latin
11.00  1e ronde   National Amateurs Senior Ballroom
11.20  1e ronde   Masterclass Ballroom
11.50  2e ronde     National Amateurs Senior Ballroom
12.10  2e ronde     National Amateurs Latin
12.40  2e ronde     Pre Amateurs Ballroom
13.10  2e ronde     Masterclass Ballroom
13.40  3e ronde     National Amateurs Latin
14.10  3e ronde     National Amateurs Senior Ballroom
14.20  3e ronde     Pre Amateurs Ballroom
14.40  1e ronde     Masterclass Senior II+III Latin
14.50  3e ronde     Masterclass Ballroom
15.10  1e ronde     Studententeammatch
15.50  1e ronde     Masterclass Senior I latin
16.00  1e ronde     Pre Amateurs Senior Latin
16.10  1e ronde     Masterclass Ballroom Youth <21+<19+<16            
16.30  finale       Pre-Amateurs Ballroom (tot A-poule)
16.50  finale       National Amateurs Senior Ballroom (tot A-poule)
17.00  finale       National Amateurs Latin (tot A-poule)
17.30  2e ronde     Studententeammatch
18.00  1e ronde     DPL - NK prof Ballroom
18.10  finale       Masterclass Ballroom (tot A-poule)
18.20  finale       Studententeammatch
18.40  finale       Pre-Amateurs Senior Latin
18.50  finale       Master Class Senior II+III Latin
19.00  finale       Amateur Latin Showdance
19.10  finale       Pre-Amateurs Ballroom (A-poule)
19.20  finale       Masterclass Ballroom youth <16
19.30  finale       Pro-Am Ballroom
19.40  finale       MasterClass Ballroom youth <19
19.50  finale       MasterClass Senior I Latin
20.00  finale       National Amateurs Senior Ballroom
20.10  finale       Masterclass Ballroom Youth <21
20.20  finale       National Amateurs Latin (A-poule)
20.30  finale       DPL NK prof Ballroom
20.40  finale       DPL Latin Showdance
20.50      Prijsuitreiking DPL NK prof Ballroom
21.00  finale       Masterclass Ballroom (A-poule)
21.10    Prijsuitreiking
 
 

Alle datums

  • Van 11 juni 2016 10:00 tot 12 juni 2016 21:00

KvK: 40157258
Rabo: NL67RABO0363538747

Direct contact

Back to top